Konges Sløjd betræk til ammepude, 84x50cm – Espalier

kr. 199,00
Rigtig fint betræk fra Konges Sløjd. Betrækket er lavet i blødt, økologisk bomuldssatin.
Betrækket passer til standard-ammepuder fra eksempelvis Cam Cam, Konges Sløjd og Cocoon.
Kan vaskes på 40 grader ved behov.
Konges Sløjd er et dansk mærke, so … læs mere her
Beskrivelse
Yderligere beskrivelse og flere billeder her:
Mange leder efter den billigste Konges Sløjd betræk til ammepude, 84x50cm – Espalier på nettet, og de ender oftest ud med at finde tilbud her: Konges Sløjd hos Naturebaby.dk
Konges Sløjd betræk til ammepude, 84x50cm – Espalier Fakta
- Navn: Konges Sløjd betræk til ammepude, 84x50cm – Espalier
- Mærke: Konges Sløjd
- Økologisk og bæredygtigt: Ja
- Pris: Kr. 199.00
- Fri fragt: Ja, ved køb over kr. 599
- Dag til dag levering: Ja, ved bestilling inden kl. 14
- Kategori: Babyudstyr > Udstyr > Ammepude
Konges Sløjd betræk til ammepude, 84x50cm – Espalier fra Konges Sløjd – 100% økologi og bæredygtighed
Konges Sløjd betræk til ammepude, 84x50cm – Espalier kan tænde lyse i manges øjne, når man taler om babyudstyr, og det er der ikke noget at sige til, for kvaliteten er god og prisen er også god. Hver gang, det drejer sig om de små, så er det ofte sådan, at kun det bedste er godt nok, og går du med Konges Sløjd betræk til ammepude, 84x50cm – Espalier kan du have god samvittighed. Konges Sløjd betræk til ammepude, 84x50cm – Espalier kan du købe hos Naturebaby.dk. Uanset om du leder efter gåseler, drikkeflasker eller sengerande, har vi det blandt alle de varer, vi har samlet her. Barnevognen er ikke anderledes end andre vigtige ting, derfor er vedligeholdelse essentiel. De vigtigste ting at holde øje med er stellet, hjulene og tekstilerne. Når vognen er velholdt og passet på, holder den meget længere, og en velholdt barnevogn er også meget pænere at se på.
Konges Sløjd betræk til ammepude, 84x50cm – Espalier til de små
Konges Sløjd betræk til ammepude, 84x50cm – Espalier kan på grund af dens store popularitet nu findes i en vores rigtig gode kategorier, nemlig Babyudstyr > Udstyr > Ammepude. Du får oven i købet hele 30 dages returret der er en god garanti mod at købe det forkerte. Du kan inden for fristen bare returnere din vare. Fun fact er at de fleste shoppere i Danmark køber Konges Sløjd betræk til ammepude, 84x50cm – Espalier ved den velkendte shop Naturebaby.dk, der giver dig det store udvalg af de produkter du leder efter. I det store udvalg af varer finder du noget for alle, og der kan klikkes køb på den vare du kigger på lige nu. Når du handler online er varerne billigere- når webshoppen sparer de penge som en almindelig butik bruger, så kommer det dig til gode.
Vidste du, at hver gang du køber noget i en af de danske webshops, er der bedre fordele, som du ikke nødvendigvis får i fysiske butikker. Varer som er købt i en dansk webshop, skal have returret i 14 dage. efter dit online køb, der er endda shops, der vælger at give mere der kan forlænge din standard returret med både uger og måneder. Webshops er nødt til at skilte med deres priser på varerne online, og det er let at gennemskue, hvilken pris og betingelser der er bedst, når man kan se de forskellige shops priser med det samme. Og du kan faktisk sammenligne priser super hurtigt, det er bare lige at finde de shop, der sælger din vare. Den helt stort fordel ved købe produkterne online er at slippe for, at døje med at få bugseret alle varerne hjem til dig selv. Webshoppen sender din varer direkte til din adresse, medmindre du vælger at få dem sendt til din arbejdsadresse, og det kan frit vælges, når du angiver leveringadresse. De tider med at stå i kø er længe forbi – i dag handler vi online og der er ingen kø online – det er bare direkte til betaling, og så er du videre, så slip for de sædvanlige forkerte valg af kø – man vælger altid den langsomste.
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
38 reviews for Konges Sløjd betræk til ammepude, 84x50cm - Espalier